Tunele ogrodnicze

Tunel ogrodniczy do Twojego ogrodu

Producent Pałąkowo.pl z dolnośląskiego posiada w ofercie praktyczne tunele ogrodnicze.

Opis produktu:

Profesjonalny tunel ogrodowy wykonany w 100% w Polsce z krajowych produktów. Został zaprojektowany tak, aby spełnić najwyższe wymagania odnośnie do upraw warzyw i roślin pod folią. Przy projektowaniu skupiono się na dobraniu odpowiedniej wysokości pałąka, jaki i światła drzwi, aby zapewnić idealne wietrzenie wnętrza podczas słonecznych dni.

Jakość produktu

Mając na uwadze wysokie wymagania klientów z dolnośląskiego oraz coraz większe zniechęcenie do jednorazowych produktów z Chin, stworzono dla Państwa produkt wysokiej jakości w przyzwoitej cenie. Konstrukcja tunelu ogrodniczego została wyprodukowana w 100% z rur stalowych o bardzo dobrych właściwościach wytrzymałościowych. Konstrukcja nie posiada żadnych złączek plastikowych, które mogłyby ulec degradacji lub mechanicznemu zniszczeniu. Wszystkie połączenia rur wykonano na zasadzie metalowych złączek. Wysoko odporne zabezpieczenie powłoką malarską, w skład której wchodzi farba podkładowa (minia) oraz warstwa wierzchnia (farba chlorokauczukowa). Sprawia to, iż konstrukcja chroniona jest przed korozją. Zewnętrzna konstrukcja pałąka nie posiada żadnych wystających elementów, złączek, które mogłyby się przyczynić do uszkodzeń folii podczas montażu, jak i eksploatacji tunelu.

Do przykrycia tunelu dobrano folię o bardzo dużej przenikalności światła, co jest niezbędne przy profesjonalnej uprawie roślin. Taki tunel ogrodniczy jest odporny na wszystkie czynniki atmosferyczne takie jak wiatr, śnieg czy intensywne opady deszczu – to konstrukcja na lata!!!

Montaż

Dzięki bardzo prostej i ergonomicznej konstrukcji montaż tunelu jest bardzo łatwy i przyjemny. Do tunelu załączona jest instrukcja montażu, która umożliwia bardzo szybkie postawienie całej konstrukcji przez dwie osoby w ciągu pół godziny.

Kontakt

tel. 509 986 117

e-mail krzysztofbata@wp.pl